logo

32 331 56 63 lub 601 48 25 58

Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej
Doktor nauk medycznych Aleksandra Hercka-Mulas
Specjalista Chirurg Stomatolog, Implantolog

20 letnie doświadczenie!

Godziny przyjęć
poniedziałek, środa, piątek: 830 - 1600
wtorek, czwartek: 1130 - 1900

Bezpłatne konsultacje, 20% promocja na implanty Alpha Bio, przez ekspertów uważane za jedne z najlepszych implantów na rynku światowym.
Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
32 331 56 63 lub 601 48 25 58
Nowości

Systemy, kwalifikacje, bezpieczeństwo

W naszej klinice implantologicznej w Gliwicach wiodącym systemem implantologicznym jest Alpha-Bio. Jego największą zaletą jest łączenie w sobie najlepszych cech i osiągnięć wszystkich stosowanych do tej pory systemów, przez co jest bardzo uniwersalny w zastosowaniu. Spośród innych systemów wyróżnia go również bardzo konkurencyjna cena. Moja klinika stomatologiczna od wielu lat jest autoryzowana przez system „Pracujemy z najlepszymi”. Tytułem tym może się pochwalić jedynie kilka najlepszych gabinetów stomatologicznych w Polsce. System ALPHA-BIO, jest jednym z najlepszych na rynku światowym. Świadczą o tym liczne publikacje i recenzje autorytetów w dziedzinie implantologii. Ponadto przeprowadzone badania kliniczne wszczepianych implantów zębowych wskazują na ponad 25-letnią ich stabilność

Moje kwalifikacje i doświadczenie

Dyplom lekarza dentysty Śląskiej Akademii Medycznej uzyskałam w 1990 roku, po nieprzerwanym 5-letnim toku nauczania. Po studiach podjęłam pracę jako nauczyciel akademicki w I Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Zabrzu. W 1999 roku uzyskałam II stopień specjalizacji z chirurgii stomatologicznej i tytuł doktora nauk medycznych. Jestem autorem i współautorem kilku publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach w Polsce i zagranicą. Moja klinika implantologiczna jest autoryzowana przez System Alpha Bio -"Pracujemy z najlepszymi" Pod tym szyldem zabiegi wykonuje nieprzerwanie od 1992 roku.

Bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów

Dla bezpieczeństwa naszych pacjentów, operacje wszczepiania implantów zębowych odbywają się w, przeznaczonej wyłącznie do tego celu, profesjonalnej sali zabiegowej. W ten sposób jesteśmy w stanie ograniczyć do absolutnego minimum ryzyko występowania jakichkolwiek zapalnych powikłań pozabiegowych, którym sprzyja flora bakteryjna towarzysząca przeprowadzaniu zabiegów ogólnostomatologicznych, takich jak wybielanie zębów, opracowywanie ubytków próchnicowych, usuwanie kamienia nazębnego, leczenie kanałowe  (w tym leczenie kanałowe pod mikroskopem) czy nawet usuwanie zębów (w tym usuwanie zębów w znieczuleniu ogólnym). Według wszystkich standardów chirurgicznych i obowiązujących przepisów sanitarnych, zabiegi wszczepiania implantów zębów powinny być przeprowadzane w specjalnie do tego celu wyodrębnionym pomieszczeniu – sali operacyjnej, który jest wyposażony w system wentylacji i klimatyzacji. Do takiego pomieszczenia Państwa zapraszamy! Zabiegi implantacji wchodzą w zakres chirurgii stomatologicznej i są wykonywane przez dr n. med. Aleksandrę Hercka-Mulas – specjalistę II stopnia z chirurgii stomatologicznej.

MediRaty
widget