logo

32 331 56 63 lub 601 48 25 58

Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej
Doktor nauk medycznych Aleksandra Hercka-Mulas
Specjalista Chirurg Stomatolog, Implantolog

20 letnie doświadczenie!

Godziny przyjęć
poniedziałek, środa, piątek: 830 - 1600
wtorek, czwartek: 1130 - 1900

Bezpłatne konsultacje, 20% promocja na implanty Alpha Bio, przez ekspertów uważane za jedne z najlepszych implantów na rynku światowym.
Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
32 331 56 63 lub 601 48 25 58
Nowości

Nowości w klinice

Powołanie na stanowisko biegłego sądowego

Od lutego 2017 dr Aleksandra Hercka-Mulas decyzją Przewodniczącego Sądu Okręgowego w Gliwicach została powołana na stanowisko biegłego sądowego z dziedzin implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Dział implantów i Chirurgii

Separator komórkowy MEDIFUGE CGF – Wirówka - jest to przyrząd służący do odwirowania pobranej krwi (komórkowych składników krwi) od pacjenta, w celu uzyskania komórek krwi oraz ich koncentratów, które zastępują materiały kościozastępcze pochodzenia zwierzęcego. Pozyskany materiał ma zastosowanie m.in. w chirurgii twarzowo-szczękowej, stomatologii, implantologii, periodontologii, leczeniu ran.

Dział implantów

Osstell jest to urządzenie, które daje obiektywny, łatwy i niezależny od lekarza pomiar stabilizacji implantu na każdym etapie leczenia. Wykorzystanie miernika Osstell ułatwia podjęcie decyzji o odbudowie i obciążeniu implantu. Dzięki obiektywnym pomiarom współczynnika stabilności ISQ (Implant Stability Quotient), implantolog nie musi już opierać się tylko na swoim doświadczeniu. Takie podejście ułatwia dostosowanie terapii do indywidualnego przypadku i zwiększa szanse na sukces leczenia.

Jest to urządzenie, dzięki któremu w zdecydowany sposób skrócony został czas leczenia implantologicznego. Ostell ISQ wysyła impulsy elektromagnetyczne i rezonuje wstawiony implant. Pozwala to lekarzowi ocenić jego stabilizację i stopień zrośnięcia się z naturalną tkanką kostną. A wszystko to odbywa się w sposób całkowicie bezbolesny.

MediRaty
widget