Klinika stomatologiczna
Hercka Dent

 

Jeśli szukasz dobrego implantologia w Gliwicach, to odwiedź klinikę stomatologiczną Hercka Dent. Nasz gabinet znajduje się w samym centrum miasta, a mimo to bez problemu znajdziesz miejsce do parkowania. W pobliżu naszego gabinetu znajduje się także miejsce parkingowe zarezerwowane dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy wygodną poczekalnię z bezprzewodowym dostępem do internetu. Dla Państwa wygody akceptujemy karty płatnicze.

gabinet stomatologiczny

 

 

gabinet stomatologiczny

 

 

 

Gabinety

Gabinety są w pełni przystosowane do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług, nieustannie inwestujemy w rozwój personelu, który systematycznie uczestniczy w kursach, szkoleniach i sympozjach. W naszym gabinecie mamy dostęp do nowoczesnego sprzętu.

Dla wygody pacjentów czynne są dwa stanowiska pracy, na których równocześnie mogą być wykonywane leczenie zachowawcze i profilaktyka stomatologiczna.

Stworzenie profesjonalnej sali zabiegowej ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, pozwala na wykorzystanie w pełni możliwości II stopnia specjalizacji z chirurgii stomatologicznej kierownika NZOZ.

 

 

 

Personel kliniki stomatologicznej
Hercka Dent

Klinika stomatologiczna Hercka Dent w Gliwicach to nie tylko świadczone usługi, ale i oddani swojej pracy ludzie. To oni dokładają wszelkich starań, aby przeprowadzane w naszych gabinetach zabiegi były szybkie, bezbolesne i zawsze przebiegały w miłej atmosferze. W trosce o naszych pacjentów oczekujących w poczekalni na zabiegi, zapewniamy stała opiekę ze strony personelu recepcji.

 

Więcej

 

 

stomatolog

Lokalizacja

Klinika Implantologii i Estetyki 
Stomatologicznej 
Hercka Dent w Gliwicach

44-100 Gliwice, ul. Malinowskiego 11

Tel.
+48 32 331 56 63

albo
+48 601 482 558

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.