Personel kliniki stomatologicznej Hercka Dent

Klinika stomatologiczna Hercka Dent w Gliwicach to nie tylko świadczone usługi, ale i oddani swojej pracy ludzie. To oni dokładają wszelkich starań, aby przeprowadzane w naszych gabinetach zabiegi były szybkie, bezbolesne i zawsze przebiegały w miłej atmosferze. W trosce o naszych pacjentów oczekujących w poczekalni na zabiegi, zapewniamy stała opiekę ze strony personelu recepcji.

 

 

Hercka

 

dr n. medycznych Aleksandra Hercka-Mulas
– specjalista chirurg stomatolog

Witam serdecznie
„Primum non nocere” to kredo mojej działalności. Jego znaczenie rozumiem jako bezpieczeństwo zabiegów w sensie medycznym oraz perfekcję w sensie estetycznym. Implantologia i estetyka mają w stomatologii szczególne znaczenie. Dotyczą osób wrażliwych, dla których komfort życia i piękny uśmiech są wyjątkowe ważne. Wraz z moim zespołem dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi w naszym wykonaniu odznaczały się najwyższym poziomem precyzji, staranności i dokładności oraz w pełni odpowiadały wymaganiom naszych pacjentów. Nieustannie się kształcimy, podnosząc umiejętności i kompetencje. Leczymy przy użyciu najnowocześniejszych metod i urządzeń. Moje kilkunastoletnie doświadczenie, oraz obszerna wiedza specjalistyczna z zakresu chirurgii stomatologicznej, znacznie zwiększają skuteczność wykonywanych zabiegów, a także zapewniają komfort przebiegu całego leczenia. Szanowni Państwo, jeśli pragniecie pozbyć się swoich kompleksów, poprawić jakość życia i podarować sobie odrobinę radości – przyjmijcie zaproszenie do mojej kliniki.

podpis Aleksandra Hercka-Mulas

 

 

 

dr n. medycznych Tomasz Mazur

Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie pracuje jako asystent w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego ŚUM w Zabrzu. Posiada tytuł specjalisty w zakresie stomatologii dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (EEA), a także Europejskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej (EAPD).

Interesuje się nowoczesnym leczeniem endodontycznym przy użyciu mikroskopu zabiegowego, który pozwala na precyzyjne leczenie najtrudniejszych przypadków. W zakresie jego zainteresowań jest także periodontologia, stomatologia estetyczna, protetyka i implantologia.

Jest autorem 11 publikacji z zakresu stomatologii w czasopismach polskich i zagranicznych oraz brał udział w wystąpieniach na kilku konferencjach stomatologicznych.

Systematycznie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach stale pogłębiając wiedzę teoretyczną i praktyczną.

 

 

Tomasz Mazur

 

 

Wioletta Wrońska

 

 

 

 

Wioletta Wrońska – dyplomowana higienistka stomatologiczna

Dyplom higienistki stomatologicznej uzyskała w Medycznej Szkole Policealnej w Zabrzu w 2005 r. Regularnie bierze udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach związanych z podwyższaniem kwalifikacji zawodowych.

Zajmuje się głównie profilaktyką próchnicy, profilaktyką ortodontyczną, diagnostyką i profilaktyką pierwszej fazy chorób przyzębia, wykorzystując najnowocześniejsze metody i preparaty dostępne na rynku stomatologicznym.

Odbyła szkolenie z zakresu asysty implantologicznej.

Celem pani Wioletty jest edukacja zdrowotna, czyli promocja zdrowia w zakresie dietetyki, zwłaszcza u dzieci i młodzieży oraz kobiet ciężarnych i matek karmiących.

 

 

 

 

 

 

 

Martyna Stera – dyplomowana higienistka stomatologiczna

 

 

 

 

Katarzyna Skupin - rejestratorka medyczna

Ukończyła dwuletnią policealną Szkołę Zarządzania i Finansów o kierunku technik rachunkowości. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie zawodowe nauczyło ją dobrych relacji interpersonalnych. Jest osobą otwartą w kontaktach z innymi, wyróżnia ją zindywidualizowane podejście do każdego z pacjentów. Stara się sumiennie i starannie wypełniać powierzone obowiązki, do których należy między innymi rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjenta.

Czas wolny lubi spędzać aktywnie na wycieczkach rowerowych i spacerach.

 

 

 

Katarzyna Skupin

 

 

 

 

 

Cofnij

 

 

Lokalizacja

Klinika Implantologii i Estetyki 
Stomatologicznej 
Hercka Dent w Gliwicach

44-100 Gliwice, ul. Malinowskiego 11

Tel.
+48 32 331 56 63

albo
+48 601 482 558

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.