logo

32 331 56 63 lub 601 48 25 58

Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej
Doktor nauk medycznych Aleksandra Hercka-Mulas
Specjalista Chirurg Stomatolog, Implantolog

20 letnie doświadczenie!

Godziny przyjęć
poniedziałek, środa, piątek: 830 - 1600
wtorek, czwartek: 1130 - 1900

Bezpłatne konsultacje, 20% promocja na implanty Alpha Bio, przez ekspertów uważane za jedne z najlepszych implantów na rynku światowym.
Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
32 331 56 63 lub 601 48 25 58
Nowości

Zdjęcia zębów

Wykorzystanie rentgenowskich zdjęć zębów jest dużym ułatwieniem dla stomatologów. Dostarcza im dodatkowych danych, dzięki czemu mogą prowadzić jeszcze dokładniejszą diagnostykę i skuteczniej rozpoznawać przyczyny chorób uzębienia. Ponadto stosując sprzęt RTG, dentysta zyskuje szansę dokładnego analizowania przebiegu leczenia, oceniania jego skuteczności i wybierania kolejnych etapów terapii.

Rola diagnostyki RTG w klinice stomatologicznej

Klinika implantologii Hercka Dent w Gliwicach wyposażona jest w radiowizjografię wiodących firm Gendex i Vatech. Jest to zestaw urządzeń służący do uzyskania obrazu na monitorze komputera, bez konieczności użycia klasycznego filmu.

Rtg przylegające – Gendex

Wykonuje się celem wykonania pojedynczych zdjęć zębów przed i po leczeniu kanałowym. Diagnostyka małych ubytków międzyzębowych, choroby przyzębia dotyczące pojedynczych grup zębowych i wiele innych.

Rtg panoramiczne – warstwowe Vatech

Obrazuje zatoki szczękowe, kości szczęk i stawy skroniowo-żuchwowe oraz całe uzębienie. Wykonywane przeglądowo, przed każdym zabiegiem wszczepiania implantów zębowych, usuwaniem i odsłanianiem zębów zatrzymanych i wielu innych.

MediRaty
widget