logo

32 331 56 63 lub 601 48 25 58

Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej
Doktor nauk medycznych Aleksandra Hercka-Mulas
Specjalista Chirurg Stomatolog, Implantolog

20 letnie doświadczenie!

Godziny przyjęć
poniedziałek, środa, piątek: 830 - 1600
wtorek, czwartek: 1130 - 1900

Bezpłatne konsultacje, 20% promocja na implanty Alpha Bio, przez ekspertów uważane za jedne z najlepszych implantów na rynku światowym.
Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
32 331 56 63 lub 601 48 25 58
Nowości

Leczenie zębów

Podstawowe zadanie lekarza dentysty

Trwała odbudowa powstałych w twardych tkankach zęba ubytków stanowi podstawowe zadanie każdego lekarza stomatologa. W naszej klinice stomatologicznej stosujemy materiały światłoutwardzalne pochodzące wyłącznie od najbardziej renomowanych producentów. Wieloletnie doświadczenie pracujących w naszej klinice dentystów, w połączeniu z techniką pracy na cztery ręce oraz możliwością użycia mikroskopu, gwarantują osiągnięcie doskonałych efektów. Dzięki temu odbudowa zębów może spełniać wszystkie wymogi funkcjonalne i estetyczne. W ramach świadczonych przez nas usług z zakresu stomatologii ogólnej oferujemy pełny zakres usług zarówno dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży, który oprócz profesjionalnego leczenia ubytków obejmuje również, wybielanie zębów . Dlatego jeśli szukacie Państwo dobrego dentysty w Gliwicach, to koniecznie odwiedźcie nasz gabinet

Przeprowadzane w naszych gabinetach stomatologicznych zabiegi, wykonywane są w znieczuleniu miejscowym Calaject lub The Wand. Istnieje także możliwość wykonania i leczenia zębów w analgosedacji, czyli znieczuleniu ogólnym. Klinika współpracuje ze  specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii.

MediRaty
widget