logo

32 331 56 63 lub 601 48 25 58

Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej
Doktor nauk medycznych Aleksandra Hercka-Mulas
Specjalista Chirurg Stomatolog, Implantolog

20 letnie doświadczenie!

Godziny przyjęć
poniedziałek, środa, piątek: 830 - 1600
wtorek, czwartek: 1130 - 1900

Bezpłatne konsultacje, 20% promocja na implanty Alpha Bio, przez ekspertów uważane za jedne z najlepszych implantów na rynku światowym.
Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas!
32 331 56 63 lub 601 48 25 58
Nowości

Komputerowe znieczulenie The Wand

Wiemy, jak ważna jest eliminacja bólu podczas wykonywanych zabiegów. Stosowany przez dentystów w naszej klinice stomatologicznej system komputerowego znieczulenia The Wand zapewnia:

  • bezbolesne podanie środka znieczulającego;
  • precyzyjne podanie środka znieczulającego, bez nieprzyjemnego uczucia „rozpierania”, jak to ma miejsce podczas tradycyjnego znieczulenia;
  • szybsze i dokładniejsze działanie środka znieczulającego;
  • komfort po wykonanym zabiegu stomatologicznym.

znieczulenie

Na życzenie pacjentów stosujemy analgosedację („znieczulenie ogólne”). Współpracujemy z dr n. med. Piotrem Stoksikiem – specjalistą II stopnia anestezji i intensywnej terapii. Prosimy pacjentów o wykonanie przed zabiegiem podstawowych badań.

Zabieg pacjenci znoszą doskonale. Po jego zakończeniu, pacjenci nie zgłaszają żadnych ogólnych dolegliwości związanych z wykonanym znieczuleniem. Pozwala im to na normalne funkcjonowanie do końca dnia.

Calaject - najnowocześniejsze znieczulenie sterowane komputerowo

CALAJECT to urządzenie do bezbolesnego, komputerowego dzięki któremu, aparat w sposób inteligentny i delikatny wprowadza znieczulenie, analizując opór tkanek.

CALAJECT  – dzięki idealnej kontroli przepływu środka znieczulającego zabezpiecza przed bólem powodowanym najczęściej prędkością wprowadzania znieczulenia. Calaject działa jeszcze precyzyjniej niż stosowany w naszym gabinecie The Wand.

MediRaty
widget