nic

Stomatologia estetyczna

Component 4 – 4

Pragniesz mieć białe i zdrowe zęby? Chcesz czuć się pewniej i komfortowo w trakcie spotkań biznesowych jak i prywatnych? Skorzystaj z moich usług, a sprawię, że doskonały uśmiech stanie się Twoją wizytówką.

Expand_Less
stomato este-01

Stomatologia estetyczna

Component 4 – 4

Pragniesz mieć białe i zdrowe zęby? Chcesz czuć się pewnie i komfortowo w trakcie spotkań biznesowych jak i prywatnych? Skorzystaj z moich usług, a sprawię, że doskonały uśmiech stanie się Twoją wizytówką.

O usłudze

Component 4 – 4

W moim gabinecie wykonuję kompleksowe zabiegi wybielania, zarówno zębów zdrowych, jak i z dużymi wypełnieniami. Czynność ta jest całkowicie bezpieczna, bezbolesna i nie uszkadza szkliwa zębów.

wybielanie

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów to proces, który polega na ich rozjaśnianiu, poprzez usuwanie przebarwień, które są skutkiem picia napojów zawierających barwniki np. kawy, herbaty, coli czy wina.

Do ich powstawania przyczynia się również palenie tytoniu, ale także przyjmowanie niektórych leków np. antybiotyków z grupy tetracyklin.

Zabiegi wybielania zębów można przeprowadzać wyłącznie na zdrowych zębach. Z tego powodu poprzedza się je kontrolą uzębienia pod kątem występowania ubytków. W trakcie konsultacji sprawdza również szczelność koron i wypełnień, a także stan dziąseł.

bezpiecz

Bezpieczeństwo zabiegów

Obecnie wybielanie zębów jest całkowicie bezpieczne i wykonywanie zabiegów w żaden sposób nie uszkadza szkliwa.

W moim gabinecie wybielam zęby działając na nie aktywnym tlenem. Stosowanie tej metody nie niesie za sobą żadnych ograniczeń. Przeprowadzenie zabiegu wybielania poprzedza usunięcie kamienia oraz osadów nazębnych.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Obecnie do jego wykonania nie używa się już lamp, które przyspieszały wybielanie, ale jednocześnie powodowały trwające przez kilka dni przykre dolegliwości związane z nadwrażliwością. Dłuższy czas spędzony na fotelu, rekompensuje brak dolegliwości po zabiegu.

 

dentist

Licówki ceramiczne

Licówki to bardzo cienkie płytki, które montuje się na przednią powierzchnię zębów. Dzięki temu uśmiech pacjenta może zyskać wymarzony kolor oraz kształt. Licówki ukrywają wszelkie niedoskonałości.

Ceramiczne licówki są wykonane z ceramiki skaleniowej i posiadają najbardziej zbliżony kolor do naturalnych zębów. Dodatkowo cechują się doskonałymi właściwościami optycznymi.

Dzięki tym zaletom licówki nie odróżniają się od naturalnych zębów. Pacjent uzyskuje praktycznie doskonały uśmiech.

Przed zabiegiem wszystkie zęby powinny zostać wyleczone. Należy pozbyć się próchnicy i zalegających na szkliwie osadów.

woman

Bardzo dobra klinika
z profesjonalnym podejściem
do pacjenta. Pani doktor bardzo
miła i profesjonalna, z ogromem
wiedzy. Polecam wszystkim.

Agnieszka

man

Zdecydowanie najlepszy
stomatolog w Gliwicach, jak nie
na terenie całego Śląska. Znakomita
lekarka, o nieprzeciętnej wiedzy,
a do tego bardzo miła. Polecam!

 

Marcin

woman

Bardzo dobra oraz
profesjonalna klinika. U pani doktor
wszczepiałam dwa implanty –
zabieg wykonuje się w specjalnej
sali, która wyposażona jest
w najnowocześniejszy sprzęt.

Beata

Stomatologia estetyczna Gliwice

Stomatologia estetyczna to dział medycyny zajmujący się przede wszystkim poprawą estetyki zębów. Dzięki niej możesz skorygować kolor i kształt uzębienia, a także zyskać piękny uśmiech, który będziesz z dumą pokazywać.

W moim gabinecie wykonuję kompleksowe zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie czy zakładanie licówek. Poprawiam estetykę zarówno zębów zdrowych, z dużymi wypełnieniami czy po leczeniu kanałowym.

Zabiegi w moim gabinecie są bezpieczne i bezbolesne, bowiem wykorzystuje w swojej pracy jedynie wysokiej jakości materiały i sprzęt, a także najlepsze na rynku znieczulenia.

Dlaczego tak ważna jest estetyczna stomatologia? Medycyna estetyczna pozwala szybko poprawić wygląd uśmiechu, który jest bardzo ważny w codziennych relacjach międzyludzkich.

Dodaje nam pewności siebie, sprawia, że czujemy się atrakcyjni dla płci przeciwnej, a także pozytywnie wpływa na odbiór naszej osoby.

Stomatologia estetyczna – Gliwice

Stomatologia estetyczna nie tylko pozytywnie wpływa na wygląd zębów czy estetykę uśmiechu, ale również na wygląd twarzy. Jest to możliwe za sprawą korekty kształtu czy koloru uzębienia.

Warto jednak pamiętać, że zabiegi wchodzące w zakres stomatologii estetycznej mają na celu wyłącznie poprawę efektu wizualnego.

Powinny być wykonywane dopiero wtedy, gdy pozwala na to stan zdrowia zębów. Dlatego odwiedź mój gabinet w Gliwicach, a przedstawię dopasowany do Twoich potrzeb plan leczenia.

 

Wybielanie zębów

Twoje zęby są zażółcone lub przebarwione i z tego powodu nie możesz swobodnie się uśmiechać? Rozwiązaniem problemu może okazać się wybielanie, które stanowi proces polegający na rozjaśnieniu uzębienia i poprawie estetyki uśmiechu.

Dzięki białym i lśniącym zębom pacjenci znacznie częściej się uśmiechają, poprawia się ich samopoczucie, a także pewność siebie w sytuacjach towarzyskich czy biznesowych.

Dlaczego zęby tracą swoją biel? Często jest to wynikiem nadmiernego spożycia kawy, herbaty, wina, palenia papierosów, predyspozycji genetycznych, czy też przyjmowania niektórych leków np. antybiotyków z grupy tetracyklin.

Na szczęście istnieje stomatologia estetyczna! Katowice, Zabrze, Gliwice czy Sosnowiec – zapraszam pacjentów z całego kraju do mojego gabinetu na zabieg wybielania. Dzięki niemu możesz odzyskać biel zębów oraz uatrakcyjnić swój uśmiech. Co ważne, nowoczesne zabiegi są bezpieczne dla szkliwa oraz bezbolesne i komfortowe dla pacjenta.

Warto jednak pamiętać, że zabiegi wybielania zębów przeprowadzane są jedynie na zdrowych zębach. Z tego powodu poprzedza się je kontrolą uzębienia i jego ewentualnym leczeniem. W trakcie konsultacji sprawdzane są potencjalne ubytki, szczelność koron i wypełnień, a także stan dziąseł.

Bezpieczeństwo zabiegów

W moim gabinecie dużą wagę przykładam do kwestii bezpieczeństwa i komfortu. Z największą starannością dokonuję oceny stanu zdrowia jamy ustnej, a następnie, indywidualnie dla każdego pacjenta, dobieram odpowiednią metodę wybielania.

Co więcej, stosuje wysokiej jakości materiały i nowoczesny sprzęt, dlatego proces rozjaśniania zębów jest nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny dla szkliwa czy komfortowy dla pacjenta.

W swojej praktyce wybielam zęby, wykorzystując aktywny tlen. Metoda ta jest skuteczna, a przy tym nie niesie ze sobą żadnych ograniczeń. Przeprowadzenie zabiegu wybielania poprzedza usunięcie kamienia oraz osadów nazębnych, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie zadowalających efektów.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Obecnie do jego wykonania nie używa się już lamp, które przyspieszały wybielanie, ale jednocześnie powodowały trwające przez kilka dni przykre dolegliwości związane z nadwrażliwością.

Dłuższy czas spędzony na fotelu rekompensuje brak dolegliwości po zabiegu.  Zachęcam do skorzystania z usług stomatologii estetycznej – Śląsk i okolice, a także inne regiony kraju.

Licówki ceramiczne

Licówki to cienkie, ceramiczne nakładki montowane do zębów na stałe po wcześniejszym delikatnym oszlifowaniu przednich części koron uzębienia. Stanowią najszybszy sposób na poprawę estetyki uśmiechu.

Korygują zarówno kolor, kształt, jak i inne niedoskonałości zębów np. przebarwienia czy rysy. Co ważne, wpływają nie tylko na wygląd uzębienia, ale i twarzy.

Licówki wykonane są z ceramiki skaleniowej i mają kolor oraz przezierność najbardziej zbliżone do naturalnych zębów. Dzięki temu są nie do odróżnienia od pozostałego uzębienia. Ponadto są trwałe, a także odporne na uszkodzenia mechaniczne czy chemiczne.

Podobnie jak w przypadku wybielania zębów, tak i przy licówkach, wszystkie zęby powinny zostać uprzednio wyleczone. Należy wyleczyć ubytki, a także pozbyć się osadów i kamienia.

Nie zwlekaj z wymarzonym uśmiechem i zacznij realizację celu już dziś w moim gabinecie! Stomatologia estetyczna – Zabrze, Sosnowiec, Katowice czy Gliwice – zapraszam na konsultację i do skorzystania z moich usług!

Białe logo Hercka dent

Dr Hercka – Implantologia i Estetyka Stomatologiczna
ul. Malinowskiego 11, 44-100 Gliwice

Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
tel:
+48 32 331 56 63
+48 601 482 558