nic

Stomatologia estetyczna

Component 4 – 4

Pragniesz mieć białe i zdrowe zęby? Chcesz czuć się pewniej i komfortowo w trakcie spotkań biznesowych jak i prywatnych? Skorzystaj z moich usług, a sprawię, że doskonały uśmiech stanie się Twoją wizytówką.

Expand_Less
stomato este-01

Stomatologia estetyczna

Component 4 – 4

Pragniesz mieć białe i zdrowe zęby? Chcesz czuć się pewnie i komfortowo w trakcie spotkań biznesowych jak i prywatnych? Skorzystaj z moich usług, a sprawię, że doskonały uśmiech stanie się Twoją wizytówką.

O usłudze

Component 4 – 4

W moim gabinecie wykonuję kompleksowe zabiegi wybielania, zarówno zębów zdrowych, jak i z dużymi wypełnieniami. Czynność ta jest całkowicie bezpieczna, bezbolesna i nie uszkadza szkliwa zębów.

wybielanie

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów to proces, który polega na ich rozjaśnianiu, poprzez usuwanie przebarwień, które są skutkiem picia napojów zawierających barwniki np. kawy, herbaty, coli czy wina.

Do ich powstawania przyczynia się również palenie tytoniu, ale także przyjmowanie niektórych leków np. antybiotyków z grupy tetracyklin.

Zabiegi wybielania zębów można przeprowadzać wyłącznie na zdrowych zębach. Z tego powodu poprzedza się je kontrolą uzębienia pod kątem występowania ubytków. W trakcie konsultacji sprawdza również szczelność koron i wypełnień, a także stan dziąseł.

bezpiecz

Bezpieczeństwo zabiegów

Obecnie wybielanie zębów jest całkowicie bezpieczne i wykonywanie zabiegów w żaden sposób nie uszkadza szkliwa.

W moim gabinecie wybielam zęby działając na nie aktywnym tlenem. Stosowanie tej metody nie niesie za sobą żadnych ograniczeń. Przeprowadzenie zabiegu wybielania poprzedza usunięcie kamienia oraz osadów nazębnych.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Obecnie do jego wykonania nie używa się już lamp, które przyspieszały wybielanie, ale jednocześnie powodowały trwające przez kilka dni przykre dolegliwości związane z nadwrażliwością. Dłuższy czas spędzony na fotelu, rekompensuje brak dolegliwości po zabiegu.

 

dentist

Licówki ceramiczne

Licówki to bardzo cienkie płytki, które montuje się na przednią powierzchnię zębów. Dzięki temu uśmiech pacjenta może zyskać wymarzony kolor oraz kształt. Licówki ukrywają wszelkie niedoskonałości.

Ceramiczne licówki są wykonane z ceramiki skaleniowej i posiadają najbardziej zbliżony kolor do naturalnych zębów. Dodatkowo cechują się doskonałymi właściwościami optycznymi.

Dzięki tym zaletom licówki nie odróżniają się od naturalnych zębów. Pacjent uzyskuje praktycznie doskonały uśmiech.

Przed zabiegiem wszystkie zęby powinny zostać wyleczone. Należy pozbyć się próchnicy i zalegających na szkliwie osadów.

woman

Bardzo dobra klinika
z profesjonalnym podejściem
do pacjenta. Pani doktor bardzo
miła i profesjonalna, z ogromem
wiedzy. Polecam wszystkim.

Agnieszka

man

Zdecydowanie najlepszy
stomatolog w Gliwicach, jak nie
na terenie całego Śląska. Znakomita
lekarka, o nieprzeciętnej wiedzy,
a do tego bardzo miła. Polecam!

 

Marcin

woman

Bardzo dobra oraz
profesjonalna klinika. U pani doktor
wszczepiałam dwa implanty –
zabieg wykonuje się w specjalnej
sali, która wyposażona jest
w najnowocześniejszy sprzęt.

Beata

Białe logo Hercka dent

Dr Hercka – Implantologia i Estetyka Stomatologiczna
ul. Malinowskiego 11, 44-100 Gliwice

Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?
tel:
+48 32 331 56 63
+48 601 482 558